Oferta pływalni

Nauczanie pływania sportowego

Nauka pływania dla niemowląt

Szkółka pływacka

Zajęcia Halliwick

Aqua aerobic

Przyjęcie urodzinowe

Kompleks saun

Siłownia

Solarium

SpinningMultiSport - Program sportowo-rekreacyjny Benefit Systems, oferuje unikalny program dodatkowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu i rekreacji (MultiSport) dla swoich Klientów. Pracownik uczestniczący w Programie MultiSport otrzymuje imienny identyfikator, który zapewnia nielimitowany dostęp do ponad 1000 obiektów sportowych - klubów fitness, pływalni itp. w całym kraju.

Dla Posiadaczy karty Benefit / Multisport OSiR w Gostyniu oferuje możliwość korzystania z  pływalni wraz z sauną  w godzinach otwarcia obiektu tj., od 6.00 do 22:00 przez cały tydzień.

OK System proponuje multikarnety, dzięki którym można uczestniczyć w zajęciach sportowo-rekreacyjnych w obiektach partnerskich na terenie całego kraju. Proponujemy między innymi  siłownię, basen, saunę.  Z naszego programu mogą korzystać zarówno firmy, w ramach świadczeń pracowniczych jak i osoby fizyczne.

Dla posiadaczy multikarnetu OK System, OSiR w Gostyniu oferuje możliwość od poniedziałku do niedzieli korzystania z pływalni wraz z sauną w godzinach otwarcia obiektu tj. od 6.00 do 22:00, a także dostęp do siłowni w godzinach od 6.00 do 21.30.

Karta FitProfit - usługa udostępniająca Państwa pracownikom dogodny i nieograniczony dostęp do zajęć sportowych w tym: pływalnie, siłownie, fitness w całej Polsce, w ramach jednej karty honorowanej we wszystkich współpracujących z nami placówkach, bez ograniczeń czasowych i deklaracji korzystania z określonej lokalizacji.
patrz: http://www.fitprofit.pl/wyszukiwarka_obiektow

Dla Posiadaczy kart FitProfit OSiR w Gostyniu oferuje możliwość korzystania z pływalni wraz z sauną w godzinach otwarcia obiektu tj. od 6.00 do 22:00 przez cały tydzień.

Zapowiedzi / Komunikaty

16-08-2016

Komunikat

Wszystkich klientów informujemy, że od 1 września 2016 roku obiekt krytej pływalni będzie nieczynny z powodu trwania przerwy technologicznej. Planowany okres przerwy – dwa tygodnie.

mini
09-08-2016

Instruktor Fitness - oferta pracy !

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyniu podejmuje wiele działań w kierunku upowszechniania kultury fizycznej.

mini

Wszystkie zapowiedzi

Polecamy

Newsletter

Partnerzy